Hakkımızda

Belencotezgah.com

Mermer granit çimstone traverten proje üretim tasarım alanlarında uzmanlaşmış kadrosu ile 1983 yılından beri uygulama ve montaj hizmeti vermektir. Kurulduğundan bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinen, BELENCO Tezgah, ilk etapta sektörde bulunan mermer, granit ve çimstone ile proje , uygulama ve montaj hizmeti vermeyi hedeflemiştir. Tecrübemiz, genç ve yenilikçi yapımız, müşteri merkezli sistemlerin planlanması, üretimi ve devreye alınması aşamasında, lider firmalar arasında yer almamızı sağlamıştır.

BELENCO tezgah firması sahip olduğu bilgi ve tecrübeleri, mermer, granit sektörü başta olmak üzere, hem sektörde oluşan boşluğu doldurmayı ve hem de firmaların çağın gereklerine uygun olarak gelişmesine yardımcı olmayı amaç edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda yapılanmasını tamamlayan; mermer, granit ve çimstone sektöründe uygulama hizmet sıkıntısı olmayan tek firma, BELENCO Tezgah”dir. Bu bilgi ve tecrübe ışığında sizlere profesyonel anlamda yardımcı olmak ve sektörde üretimimize katma değer sağlamak arzusundayız.

VİZYONUMUZ

Kaliteli ürün ve hizmet sağlamanın temel gereklilikleri olan modern teknoloji, kaliteli ekipman ve deneyimli işgücü kullanarak, müşteri odaklı kalite politikası çerçevesinde , güçlü sinerji ile çalışmalar yapmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyeti sadece müşterinin istediği kaliteyi sağlamak değildir. Müşteri için yeni, tasarımlar geliştirmek, özellikle nihai tüketicilere hitap eden müşterilerimizin yararlanabilecekleri alternatif ürünler sunabilmektir

Kuvars Mutfak Tezgahı Dünyası