Mutfak Dolabı Projeleri

İmalat ve montaj yaptığımız, mutfak dolap projeleri model olarak tüm mutfak tasarımlarını ve fiyatları bulabilirsiniz. İmalat ve montaj proje çalışmalarımız, bütün modeller özel imalat yaparak sizlere sunmaktayız. Mutfak dolap fiyatları olarak burdan takip edebilirsiniz.

Güncel Lake Mutfak Fiyatları! (Metretül)

Özel boya ile imalat yapılan, Lake mutfak modelleri poliüretan mat ve parlak boyanarak üretilen bir kapak modelidir. En büyük özelliği ise istenilen tüm renklere boyanarak modern mutfaklarda çok gösterişli olmasına sebep olur. Lake kapaklı mutfak dolabı fiyatları güncellenmiştir. (Mat kapak modeli metretülü 7000 TL) = (Parlak kapak modeli metretülü 7500 TL) olarak güncel fiyatlarımızdır.

Kalitesi= (Ham MDF Yüzeyi Boya)
Yüzeyi Pürüzsüz Olduğu İçin Rahat Temizlenir, Leke Tutmaz
Darbe Ve Çizilmeye Hassastır
Renkler Parlak Ve Mat
Lake Mutfak da Kullanılacak Kulp Ve Aksesuarlar
Gövde Kısmı = Parlak Ve Mat Ve Parlak MDF Lam
Kapak Modeli = Özel Boya Lake
Aksesuarlar= Çekmeceler Ve Kapaklar Frenli Tandem
Kullanılacak Malzemenin Ham Maddesi 1= Sınıf MDF Lam- 18 mm

Güncel Membran Mutfak Fiyatları! (Metretül)

PVC kaplamalı membran kapakların diğer kapak modellerinden ayıran çok şık country camlı şık modeller ile öne çıkmaktadır. Membran kapaklı mutfak modellerinde kullandığımız, 1. Sınıf ham MDF Yüzeyine kaplanmaktadır. Bütün mutfak modellerinde aksesuar olarak aynı sistem kullanılmaktadır. Membran kapaklı mutfak dolabı fiyatları (Metretülü 5700 TL) olarak güncel fiyatlarımızdır.

Kuvars Mutfak Tezgahı Dünyası