Tezgah Çalışmaları

Tezgah Çalışmaları

Kuvars mutfak tezgahı dünyasına hoş geldiniz, imalat bölümümüzde tüm doğal ve kuvars tezgah imalatı yapmakta olan firmamız, Kuvars tezgah modellerinin yeni renklerini takip edip sizinle buluşturmaya ve sçim yapma açısından sizlere yardımcı olmaktadır

Doğal Granit Tezgah

Evet tezgah modeli deyince akla ilk olarak gelen, Granit mutfak tezgahı modeli gelir, sebebi ise organik deriz ya her zaman granit de doğal bir malzeme oluşu her daim tercih edilen, Mutfak tezgah taşı modelidir. Granit tezgahlar da unutmamamız, Doğal taş gurubunun içinde hakkını vermemiz, gereken her daim mutfaklarda yerini alan mutfak tezgahı taşıdır. Özellikle siyah renkleri tezgah olarak, imalat da sıkça kullandığımız bir üründür. 

Tezgah Çimstone Kuvars

Türkiye de gün geçmez ki bir kuvars mutfak tezgahı malzemesi çıkmasın, Genel olarak tabi ki bu güzel gelişme rekabete açık bir piyasa her zaman ekonomiyi ayakta tutar, ve iş düzeni sağlıklı işler, bu rekabetin içinde olan, Çmstone kuvars tezgah taşları ilk piyasaya çıkan kuvars taşlardan olup, kalite ve sağlam oluşu nedeniyle mutfak tezgahı imalatın da 1, sıraya kimseye devretmeye de niyeti olmayan bir malzemedir. Zaman içinde çıkan kuvars tezgah taşları ve modelleri kendi çapında imalatlara devam ediyorlar.

Kuvars Tezgah Belenco 

Belenco mutfak tezgah modeli olarak, her daim kendini yenileyen geçen zamanı değer katan, kuvars tezgah modelidir. Ülkemizde gelişen teknolojiye ayak uyduran, Kuvars tezgah taşı üreten Firmalar, her daim imalat olarak yenilik içindeler, Belenco mutfak tezgah taşı ve modeli olarak zamanlama olarak son senelerde modern mutfakları süsleyen ve bir o kadar rağbet gören, Belenco mutfak tezgahları yeni renk seçenekleri ile her daim zirveyi elinde tutmayı başarmıştır.

Detay
Ev Yenileme Tadilat Çalışmaları

Ev Yenileme Tadilat Çalışmaları

Sizlerden firmamıza gelen istekler doğrultusunda tadilat dekorasyon işlerine başlamış ve tadilat ve dekorasyon işlerinizi profesyonel ekip işin uzman ekibimizle evinizi baştan dizayn etmeye adayız. İstanbul il ve ilçelerinde! İş yeri tadilatı, Mutfak tadilatı, Banyo tadilatı, Ev yenileme tadilat, Ofis tadilatı, Komple tadilat, ve onarım tamirat işleri sizleri üzmeden sorunsuz bir şekilde tadilat işlerinizi yapıyor ve teslim ediyoruz.

Anahtar teslim ev yenileme tadilat fiyatları (2022 Güncel fiyatlar)

Ekonomik Ev Tadilatı Fiyatları

2+1, Dairenin ev yenileme tadilat fiyatları ortalama, 90.000 TL ile 145.000 TL, arası ürün ve malzeme seçimine göre fiyatları değişmektedir.

Modern Ev Tadilatı Fiyatları

3+1, Dairenin ev yenileme tadilat fiyatları ortalama,100.000 ile 160.000 TL, arası ürün ve malzeme seçimine göre fiyatları değişmektedir.

Lüks Ev Tadilatı Fiyatları

4+1, Dairenin ev yenileme tadilat fiyatları ortalama,140.000 ile 185.000 TL, arası ürün ve malzeme seçimine göre fiyatları değişmektedir. 

Detay

Kuvars Mutfak Tezgahı Dünyası